Autodoprava Švarctrans

Již od založení firmy v roce 1992 se maximálně snažíme poskytovat vždy jen ty nejkvalitnější služby a současně zajistit systematický rozvoj firmy.

Firemní zásadou je „vše musí být na špičkové úrovni“.
Přepravu zajišťuje tým kvalitních a zejména velice zkušených řidičů vozy Mercedes-Benz a Setra. Naši zákazníci se tak nemusejí obávat námi zaviněných zpoždění.
Trvalým znakem v našich službách je kromě kvality i poskytování co nejúplnějšího sortimentu přepravy.

V roce 2002 jsme se zapojili do projektu budování systému řízení jakosti ISO 9001 2000. Tento systém přinesl další zkvalitnění služeb. Zákazník tak může využít služby sledovatelnosti zásilek, došlo k dalšímu zvýšení přesnosti přistavování vozidel k nakládce a vykládce, systém přinesl i úspory na ujetý kilometr, které se projevily v cenách pro zákazníky.

Zakoupením areálu v bývalých kasárnách ve Vimperku U Sloupů v roce 2005 vzniklo nové zázemí firmy. V současné době je moderně zrekonstruována servisní budova nákladních vozidel, skladová budova i administrativní část. Do blízké budoucnosti je plánováno ještě zřízení mycí linky a vlastní čerpací stanice – vše s cílem udržení naší maximální spolehlivosti v doručování zásilek při minimalizaci sazby přepravného.

V roce 2015 otevřela naše firma cestovní agenturu v ulici Pivovarská 66, Vimperk (u ČSOB).

Velice si vážíme Vašeho zájmu o naše služby.

Milan Švarc
Švarctrans