Autodoprava Švarctrans

Již od založení firmy v roce 1992 se maximálně snažíme poskytovat vždy jen ty nejkvalitnější služby a současně zajistit systematický rozvoj firmy.

Firemní zásadou je "vše musí být na špičkové úrovni".
Přepravu zajišťuje tým kvalitních a zejména velice zkušených řidičů bezporuchovými vozy Mercedes-Benz. Naši zákazníci se tak nemusejí obávat námi zaviněných zpoždění v doručování zásilek.
Trvalým znakem v našich službách je kromě kvality i poskytování co nejúplnějšího sortimentu přepravy.

Nabízíme

- dodávková vozidla do 1,5 t nákladu
- plachtová vozidla 3,5 t, která je možno dále sepřahnout s vlekem 2,5 t, což je souprava 72 m3
- klasické tahače s návěsem o možnosti 24 t a objemu 90 a 100 m3
- kontejnerové vozidla s možností pronájmu plachtových kontejnerů ke skladování hotových výrobků
- velkobjemové soupravy 120 m3 o nosnosti 14 a 20 t


V roce 2002 jsme se zapojili do projektu budování systému řízení jakosti ISO 9001 2000. Tento systém přinesl další zkvalitnění služeb. Zákazník tak může využít služby sledovatelnosti zásilek, došlo k dalšímu zvýšení přesnosti přistavování vozidel k nakládce a vykládce, systém přinesl i úspory na ujetý kilometr, které se projevily v cenách pro zákazníky.

Zakoupením areálu v bývalých kasárnách ve Vimperku U Sloupů v roce 2005 vzniklo nové zázemí firmy. V současné době je moderně zrekonstruována servisní budova nákladních vozidel, skladová budova i administrativní část. Do blízké budoucnosti je plánováno ještě zřízení mycí linky a vlastní čerpací stanice – vše s cílem udržení naší maximální spolehlivosti v doručování zásilek při minimalizaci sazby přepravného.

Velice si vážíme Vašeho zájmu o naše služby.

Milan Švarc
Švarctrans

Copyright © 2014, Švarc trans